Saturday , May 15 2021

Kotaku, Watch Dogs in London from Gececeğini DuyurduWatch the Dogs 3 Watch the Dogs 3 Watch the Dogs Watch the Dogs 3, and you will find the son of a sister orchestra, who will be in London as a ghetto. Watch Dogs 3 adiya bu önemli bilginin paylaşıldığı haberde son sonraki Assassin's Creed oyunu hakkında da bazı ipuçlarına yer verildi.

Tom Clancy's The Division 2 is the only one of the best-selling bands in Ubisoft's yen yapımları tüm dünyada merakla bekleniyor. Populer oyun haber sitesi Kotaku from oyuncuların merakının bir kısmını giderecek yeni bilgiler paylaştı. Kotaku'dan Jason Schreier'ın haberine göre Ubisoft'un 2019'da piyasaya sürülmesi beklenen oyunu Watch Dogs 3 London'da geçecek.

İLGİLİ HABER

Assassin's Creed Harita ve Characters For Honor'a Geldi: Ezio da Var

Ubisoft'un henüz resmi olarak onaylamadığı Watch Dogs 3 için oyun fuarı E3 2019'u beklememiz gerektiğinin belirtildiği haberde bir diğer Ubisoft yapımı Assassin's Creed'in yeni oyunu için de bazı ipuçlarına yer verildi. Schreier'a göre bir sonraki Assassin's Creed oyunu, 2020 senesinde 'Viking' temasıyla karşımızda olacak.

İLGİLİ HABER

Ubisoft, E3 2019'da Gerçekleştireceği Konferansın Tarihini Duyurdu

Şu anda PC, PS4 and Xbox One platformlarında oynanabilir durumda olan Watch Dogs 2 için de yeni bir yamanın yolda olduğunu söyleyen Schreier, yaptığı açıklamalarla Ubisoft'un yeni yapımları hakkında ortaya atılan iddiaların bir kısmını da doğrulamış oldu. Schreier'ın söylediklerinin doğru olup olmadığını 11 Held 2019'da gerçekleştirilecek E3 2019'da göreceğiz.

Kaynak : https://www.dualshockers.com/watch-dogs-3-london-rumor-report/


Source link