Wednesday , October 16 2019
Home / turkey / Reynmen ve Cem Yılmaz akraba mı? Reynmen kimdir, kaç yaşında? – Son Dakika Haberler

Reynmen ve Cem Yılmaz akraba mı? Reynmen kimdir, kaç yaşında? – Son Dakika HaberlerYusuf Aktaş gündemde yer almaya devam ediyor of Reynmen ismiyle tanınan. Gündemde yer alan son Haberde Yusuf Aktaş'ın usta komedyen Cem Yılmaz ile 2 yıl önce çekilen görüntüleri ortaya çıktı. İkilinin akraba olduğu öğrenildi. Reynmen's annotation Hasibe Yılmaz Aktaş ile Cem Yılmaz'ın dayı-hala çocuğu oldukları iddia edildi. Vatandaşlar, "Reynmen kimdir, kaça yaşında?" Sorularının yanıtını öğrenmek istiyorlar. Yusuf Aktaş Sosyal medyada Reynmen isi ile tanınan en ünlü Youtuber isimlerin başında yer almaktadır. 1995 yılında İstanbul Bağcılar'da dünyaya gelmiştir. O kardeştir, bir kardeşi ve bir ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe'dir.

REYNMEN CEM YILMAZ İLE AKRABAYMIŞ!

Reynmen ismiyle tanınan sosyal medya phenomena Yusuf Aktaş'ın usta komedyen Cem Yılmaz ile 2 yıl önce çekilen görüntüleri ortaya çıktı. İkilinin akraba olduğu öğrenildi.

Reynmen's annotation Hasibe Yılmaz Aktaş ile Cem Yılmaz'ın dayı-hala çocuğu oldukları iddia edildi.

REYNMEN (YUSUF AKTAŞ) KİMDİR?

Yusuf Aktaş Sosyal medyada Reynmen isi ile tanınan en ünlü Youtuber isimlerin başında yer almaktadır. 1995 yılında İstanbul Bağcılar'da dünyaya gelmiştir. O kardeştir, bir kardeşi ve bir ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe'dir.

The reindeer resident of the Yusuf Aktaş Youtube phenomena, who is currently on the 25th of October, is currently online.

25 Ocak Cuma günü yayınladığı 'Derdim Olsun' şarkısı şuana kadar 30 milyon kişi tarafından izlenirken bu sayı artmaya devam ediyor. Bu parça ile Reynmen, 24 you get 6.3 milyon kullanıcıya ulaşarak Aleyna Tilki'nin elinde bulundurduğu en kısa zamanda en çok izlenen video rekorunu da kırmış oldu.

Yusuf Aktaş, İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda Okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır.

Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi'ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak Açıköğretim'de Liseyi tamamlamıştır.

Radyo ve Televizyon Programmızıığı okumaktadır. Scorp isimli video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer almayı başarmıştı.

REYNMEN DO NOT DEMEK?

3 Ağustos günü Reynmen adlı phenomenon sosyal medyadan isminin anlamını açıkladı.

Reynmen adının anlamını, "Evet arkadaşlar, Reynmen'in gerçek anlamını açıklıyorum! Reyn: Lek, kir, dog. Günahın artması, kalp katılığı, gönül karası anlamına geliyor. Men ise 'engellemek, yasaklamak' anlamına geliyor. Yani Günahın artmasını engellemek, kalp katılığını engellemek, yasaklamak gibi anlamı var. Yağmur Adam anlamı da güzel tabii ama Osmanlıca bir anlamı by mevcut. "Açıklamasını yaptı.


Source link